fokus-web

Firma FOKUS powstała w 1999 roku jako jednoosobowa firma świadcząca usługi z zakresu zabezpieczeń elektronicznych oraz automatyki. Dynamiczny rozwój i potrzeba dostosowania się do potrzeb rynku sprawił iż w obecnym kształcie swej działalności specjalizujemy się w wykonaniu kompleksowych usług elektrycznych, słaboprądowych oraz automatyki domowej i przemysłowej.

FOKUS jest firmą z długoletnim doświadczeniem. Wykonywane przez nas usługi świadczone są ze specjalną starannością i dokładnością, dzięki czemu dotychczasowi klienci wybrali współpracę właśnie z nami i dzięki czemu staliśmy się wiarygodnym partnerem.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny starając się zrozumieć wszelkie jego potrzeby i oczekiwania. Dlatego wykonując nowe instalacje tworzymy w pełni funkcjonalny system dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta, zachowując przy tym wszelkie walory praktyczne, estetyczne oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa.
Wychodząc naprzeciw naszym Klientom, zapewniamy także bezpłatne doradztwo techniczne oraz gwarancję na wykonane przez nas instalacje.

kontakt
kontakt
Mapa dojazdu